Zespół webszok.net specjalizuje się w projektowaniu witryn internetowych. Tworzymy strony internetowe o dowolnej tematyce oraz wielkości.

Odbierz  pocztę
PLseparatorEN

O nas

Zespół webszok.net specjalizuje się w projektowaniu witryn internetowych. Tworzymy strony internetowe o dowolnej tematyce oraz wielkości. Do budowy stron wykorzystujemy wachlarz nowoczesnych technologii, co pozwala nam tworzyć strony o najwyższej złożoności oraz funkcjonalności a także strony o rozbudowanej szacie graficznej i z ciekawymi efektami wizualnymi.

To połączenie wraz z umiejętnością projektowania, pozwala na stworzenie praktycznych jak również atrakcyjnych wizualnie stron, poczynając od wizytówek firmowych, kończąc na rozbudowanych wielopoziomowych witrynach. Obok projektowania stron www zajmujemy się także pomocą w rejestracji domen, konsultacjami na tematy związane z Internetem oraz promocją internetową (m.in. pozycjonowaniem stron).

Zespół
Nasz zespół to młodzi ludzie, podchodzący do swojej pracy z ogromnym entuzjazmem. Młodość i entuzjazm połączony z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pozwala podejść do każdego nowego projektu z niezbędną dozą energii i kreatywności.NASZE ZASADY:

  • Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni.
    Witryny internetowe powstają w szybkich terminach. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów. Wszystkim niezdecydowanym proponujemy własne pomysły. Pracujemy tak, aby klienci od samego początku projektu do zakończenia pracy byli zadowoleni. Oferujemy również swoją pomoc przy rozszerzaniu projektów.
  • Realizujemy te projekty, które jesteśmy w stanie rzetelnie wykonać.
    Pracujemy jednocześnie maksymalnie nad dwoma projektami, dlatego jesteśmy w stanie każdej witrynie tworzonej przez nas poświęcić należyty czas. Staramy się, aby klient w ramach uzgodnionej ceny otrzymał produkt najwyższej jakości. Przystępujemy do wykonania tylko tych projektów, co do których mamy pewność, że jesteśmy w stanie wykonać je terminowo i w ramach przewidzianego budżetu.
  • Strony wykonujemy profesjonalnie i estetycznie.
    Staramy się, aby strona internetowa odpowiadała gustom klienta. Podpowiadamy również, jakie są trendy na rynku internetowym, oraz co zrobić by witryna firmy była marketingowym nośnikiem najwyższej klasy.