Tworzymy strony z użyciem wszelakich technik, tj.: PHP, MySQL, Flash, Action Script, JavaScript, HTML, DHTML, XHTML.

Odbierz  pocztę
PLseparatorEN

Słownik pojęć w literze: F

Filtruj: [A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ] / {Lub wszystkie}

Forward

-

(ang. Przekierowanie) to usługa poczty internetowej najczęściej pomagająca na zmianie adresata poczty poprzez przekazanie dalej listu e-mail. Usługa forward włączana jest na stałe w panelu administracyjnym klienta hostingowego lub realizowana jest jednorazowa za pomocą klienta poczty lub oprogramowania webmail.
Freelancer

-

czyli wolny strzelec jest osobą zajmującą się tworzeniem stron internetowych dla agencji i firm z branży IT w sposób niezależny i na podstawie jednorazowego zlecenia. Frelancer nie pracuje stale nad jednym projektem w jednej firmie tylko bierze zlecenia w zależności od potrzeb zaprzyjaźnionych studiów projektowych www. Często jest to osoba tymczasowo wzmacniająca ekipę tworzącą jakiś większy projekt. Wolni strzelcy często prezentują wysoki poziom umiejętności poparty wieloma projektami stron i szerokim spektrum doświadczenia zawodowego.
FTP

-

(ang. File Transfer Protocol) Protokół Transmisji Plików typu klient-serwer. Umożliwia obustronne przesyłanie plików (z i na serwer) poprzez protokół TCP/IP. FTP może działać w dwóch trybach czyli pasywnym i aktywnym. W zależności od tego w jakim jest aktualnie jest trybie używa innych portów sieciowych do komunikacji.
Strony: 1